عکس کاور خود را تغییر دهید
بارگذاری
Admin
عکس کاور خود را تغییر دهید
سلام، من بردیا یونسی هستم و اینجا رو ساختم.
وضعیت این حساب کاربری منتشر شده است

این کاربر هنوزاطلاعات پروفایل خود را بروز نکرده است.

کاربر عزیز سلام

این متن جهت افزایش تعداد کلمات صفحه و بالا رفتن نمره نهایی سئو این پیج می‌باشد و در هیچ پلتفرمی قابل مشاهده نیست و تنها ادمین سایت آن را می‌بیند.
این متن ساختگی می‌باشد و دارای اهمیت بصری نیست.
تعداد کلمات از دید ربات‌های گوگل حائز اهمین است پس این باکس پیغام نباید بسته شود.
از طریق صفحه تماس با ما، نظرات و پیشنهادات خود را برای تیم چارشونه ارسال کنید.

به پادکست‌های چارشونه حین تمرین گوش دهید و پرانرژی تمرین کنید.
از طریق این صفحه وارد و حساب کاربری خود شوید. حساب کاربری ندارید؟! پس ابتدا ثبت نام کنید.

تعداد کلمات مناسب جهت سئو مینیمم ۳۰۰ کلمه می‌باشد که اگر به ۱۵۰ کلمه هم برسید تا حدودی قابل قبول است. چارشونه تنها اصول تمرین را آموزش نمی‌دهد، بلکه سبکی مناسب جهت رسیدن به اندام مناسب را برای شما ترسیم می‌کند.

از طریق آیکون‌های اینستاگرام و ساندکلاد وارد حساب‌های دیگر چارشونه شوید. پادکست‌ها و موزیک تمرینی مناسب خود را بیابید و پرانرژی تمرین کنید. محصولات فیزیکی و دانلودی چارشونه را از ندهید، وارد فروشگاه شده و هر چه نیاز دارید را تهیه کنید.

تداوم و ممتد بودن تمرین از شدت آن مهم‌تر است. ورزشکاری که با شیبی ملایم ولی ممتد تمرین می‌کند در یک بازه طولانی معمولا اندامی به مراتب بهتر از دیگران دارد و بدنی با کیفیت‌تر ساخته است.

در ضمن ارسال محصولات هم در صورت ثبت نام برای شما رایگان خواهد بود و شامل ۳۰.۰۰۰ و تومان هزینه پیک نخواهید شد و تمام.
“چارشونه مسیری به سوی سلامتی وشادابی و تناسب اندام است”

خدانگهدار

ثبت نام کنید و وارد حساب کاربری خود شوید و از اخبار جدید مطلع شوید.
مطالب چارشونه را در حساب‌های خود به اشتراک بگذارید و دیگران را هم مطلع کنید. اَپ چارشونه را دانلود کرده تا تجربه بهتری را در تلفت همراه خود داشته باشید.

اَپ را می‌توانید از گول پلی و اَپ اِستور دانلود کنید. در صوذت دانلود اَپ و نصب آن از مزایای فروشگاه و تخفیفات ویژه بهره‌مند شوید.

این جملات و پاراگراف‌ها ساختگی هستند و تنها جنبه تکست برای ربات‌های کرالر گوگل دارند پس توسط ادمین محترم پاک نگردند. یکی از راه‌های بالا بردن خوانایی و نمره سئو صفحه، استفاده از کلمات گذار مانند “و” می‌باشد.

یکی دیگر از این کلمات “پس” است. این متن ساختگی است و جنبه بصری برای کاربران و مراجعان سایت ندارد و تنها مدیر سایت آن‌ها را می‌بیند.